Beoordeling: Burgers
1 paarden/pony's
20-03-2012
|
Beoordeling: Prijs kwaliteit is prima, redelijk grote zak en mijn paard vind het heerlijk.
De geur en hoe het voer eruit ziet vind ik minder maar zolang de paarden het lekker vinden is het goed.
Pluspunten: Ze krijgen er een mooie glanzende vacht van en de paarden vinden het heerlijk.
Minpunten: De geur rijkt niet echt lekker
|
Totaal 8,8
|
Geur 7 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 9 |
Uitstraling 10 |
Vraag: hellen
10-03-2012 |
ik kan op internet en op de zak pavo slobber niks vinden over de hoeveelheid die je voert van de slobber.
Het is volwaardig krachtvoer dus geef ik er dan exact evenveel van als ik gewend ben van basisbrok?
Of krijgen ze dan te weinig omdat hier meer andere structuren doorheen gemengd zitten. Dan is de maatbeker dus sneller gevuld en zou je meer moeten geven misschien? |
|
1 reactie(s) tot nu toe
|
Reply: linda
20-03-2012 |
ik geef mijn 22 jarige merrie ,elke avond een schep slobber, vind ze heerlijk en gaat er ontzettend lekker van glazen
verder krijgt ze worstel snippers en een schep brok smorgens
savonds krijgt ze wortel snippers en een scherp pavo kruidenmelange en een schep slobber
en door de dag heen natuurlijk hooi of kuil
ik hoop dat je hier iets mee kunt |
Beoordeling: Jessica
9 paarden/pony's
05-12-2011
|
Beoordeling: Wordt voor alle paarden op stal gebruikt.
Pluspunten: Ze eten het graag, makkelijk te maken, grote zakken.
Minpunten: Voelt lichter aan als de Subli en ruikt minder lekker.
|
Totaal 8,2
|
Geur 6 |
Smakelijkheid 8 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 9 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: hpo
1 paarden/pony's
25-11-2011
|
Beoordeling: Een super uitkomst nu mijn paard ziek is en niet kan/wil eten! Mijn paard eet geen hooi meer en practisch geen krachtvoer. Alleen de Pavo slobber krijg ik er in. Ideaal ook om nu zijn medicijnen door heen te mengen. Als ik de verhouding maar een beetje in de gaten houd wil hij vermengd met deze slobber zelfs een beetje geweekte bietenpulp eten. Zo hou ik zijn darmen nog een beetje op gang.
Hij valt natuurlijk wel wat af maar ik kan het nu nog enigszins binnen de perken houden. En ondanks het ziek zijn blijft hij mooi glanzen.
Het is heerlijk om van je zieke paard een hinnik te horen als je met een emmer slobber aan komt.
Pluspunten: Zeer smakelijk
Minpunten: niet
|
Totaal 9,8
|
Geur 10 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 10 |
Prijs/kwaliteit 9 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: Claudia
2 paarden/pony's
21-11-2011
|
Beoordeling: Erg fijn voer, ik geef het aan een drachtige merrie en een merrie wat wel wat extra\'s kilo\'s kan gebruiken. Ze eten het graag en je ziet ze er mooier van worden.
Pluspunten: Het is ook gewoon met koud water te mengen
Minpunten: Geen
|
Totaal 9,6
|
Geur 10 |
Smakelijkheid 8 |
Uiterlijk 10 |
Prijs/kwaliteit 10 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: loes
2 paarden/pony's
03-11-2011
|
Beoordeling: MEnsen informeren over gebruikservaringen.
Pluspunten: Betaalbaar, makkelijk te maken, zeer smakelijk, rijk aan allerlei extra's
Minpunten: Geen
|
Totaal 8,4
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 8 |
Beoordeling: Dji B
1 paarden/pony's
28-03-2011
|
Beoordeling: Tijdens de verharing en na een zware training of endurancewedstrijd zet ik mijn paard een bak Pavo slobber voor. Voor hem een grote traktatie. Hij wil het zo graag hebben dat hij soms niet kan wachten tot ik het genoeg vind afgekoeld.
Pluspunten: Mooie gladde substantie met slijmerige structuur.
Zet mooi uit en paard vindt het zeer smakelijk.
Minpunten: Geen
|
Totaal 9,4
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 9 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: linda
1 paarden/pony's
07-03-2011
|
Beoordeling: heb een merrie van 21 jaar, voorheen ook al eens slobber geprobeerd maar toen gaf ze er nooit veel om, nu nog eens een nieuwe poging gedaan omdat ie toevallig in de aanbieding was en ze word helemaal gek als ze me met die zak en de snelkoker bezig ziet, ze vind het heerlijk.
Pluspunten: paard vind het heerlijk, en dat is toch waar het om draait
zetten veel verschillende dingen in
Minpunten: zakken zijn vrij groot, zou liever een zak hebben met de helft zodat het beter vers kan blijven
vind het vrij prijzig
soms een beetje stoffig als er nog geen water bij zit
|
Totaal 8,2
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 4 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: Sabine
2 paarden/pony's
07-03-2011
|
Beoordeling: Het product is iets duurder dan de goedkopere slobbers, maar de kwaliteit is beduidend beter. Het voer ziet er goed uit en ruikt lekker. Mijn paard wil het graag eten, wat niet bij alle geprobeerde slobbers zo was. En door de lijnzaad die erdoor zit heeft hij een glanzende vacht.
Pluspunten: smakkelijkheid, ingredienten, EWpa.
Minpunten: Zak scheurt snel
|
Totaal 9,2
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 9 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: P Smits
1 paarden/pony's
06-03-2011
|
Beoordeling: Mijn paard (tinker ruin van 6 jaar) vind het heerlijk is er lekker lang van aan het smullen. Hij krijgt twee maar per week een 1/2 kilo omdat hij nu wat meer zand dan weide heeft. Schijnt gunstig te werken tegen zandkoliek. En in de winter periode had hij bij vorst vaak diaree. Dus maar een extraatje voor zijn darmen. Ofdat het genoeg werkt weet ik nog niet gebruik het pas 4 weken.
Pluspunten: smakelijk de rest is nog in testfase
Minpunten: de haver, ik weet nog niet echt de reactie maar ik heb het idee dat hij er toch wel te heftig op reageerd is nog effe afwachten op langere termijn
|
Totaal 9
|
Geur 10 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 7 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: Miranda
2 paarden/pony's
01-03-2011
|
Beoordeling: Pavo slobber Mash valt goed in de smaak bij mijn pony op leeftijd! Een lekker warme maaltijd, die makkelijk klaar te maken is, als extra voor na het rijden.
Pluspunten: Makkelijk te bereiden
Minpunten: Heb ik niet over dit product
|
Totaal 9
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 9 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 9 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: Sandra
2 paarden/pony's
01-03-2011
|
Beoordeling: Ik voerde mijn paarden eerst Care promiss van Hartog, maar wegens slechte verkrijgbaarheid hier in de regio zocht ik iets anders. En aangezien ik enkele dingen meer van Pavo voer kwam ik bij deze slobber uit.
Pluspunten: Het ruikt erg lekker, is een goede gevulde slobber en mijn paarden zijn er overduidelijk veel gekker op dan op de slobber die ze hiervoor kregen.
Minpunten: Ik vind het een vrij prijzig product, maar als ik zie hoe mijn paarden ervan genieten ben je dat al snel vergeten.
|
Totaal 9,6
|
Geur 10 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 10 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: Lien
1 paarden/pony's
01-03-2011
|
Beoordeling: Ik geef het mijn paard na een zware training, zodat ze daarna lekker met haar buikje vol lsn uitrusten.
Pluspunten: Zeer smakelijk en makkelijk aan te maken met heet water.
Minpunten: Als je niet goed roert blijft het soms een beetje \'stoffig\'
|
Totaal 8
|
Geur 7 |
Smakelijkheid 9 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 8 |
Beoordeling: Amber
1 paarden/pony's
29-12-2010
|
Beoordeling: Ik ben er zeer tevreden over, de slobber is goed gevuld en makkelijk klaar te maken en mijn pony vind het heerlijk!
Pluspunten: Goed gevuld met allerlei granen ed.
Minpunten: n.v.t
|
Totaal 9,6
|
Geur 10 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 10 |
Uitstraling 9 |
Vraag: Kirsten
06-12-2010 |
Ik hoor veel mensen over het water in slobber.
De een kookt water en voegt het samen met de slobber en laat het even afkoelen, en de ander doet er gewoon koud water doorheen.
Wat is het beste, koud of warm water? |
|
1 reactie(s) tot nu toe
|
Reply: Amber
29-12-2010 |
Ikzelf maak de slobber altijd met gekookt of in iedergeval heet water. Als het nog te heet is of niet dun genoeg dan doe ik er altijd nog een beetje koud water bij, maar voornamelijk alleen warm water. Waarom ik het met gekookt water doe is omdat als je de slobber met koud water vermengd er altijd nog een laag water op de slobber blijft liggen omdat het er niet in trekt en dat is met heet water wel het geval. |
Beoordeling: Bianca Lammerse
2 paarden/pony's
03-12-2010
|
Beoordeling: ideaal als warme hapje na het rijden.
paarden vinden het heerlijk en kunnen niet wachten tot het in hun bak ligt.
makkelijk klaar te maken en ook nog eens heel gezond.
ideaal voor pony die koliek gevoelig is.
Pluspunten: smakelijk, makkelijk klaar te maken, gezond, paarden genieten ervan en zien er goed uit
Minpunten: bij ons alleen nog op bestelling verkrijgbaar
|
Totaal 8,8
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 9 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: fronika
3 paarden/pony's
02-09-2010
|
Beoordeling: een lekkere snelle warme hap ideaal voor de winterperiode. mijn paard kan niet wachten tot dat het klaar is maar eenmaal klaar is geweldig om je paard zo te zien smullen en ja de bakken worden helemaal uitgeslikt
Pluspunten: paard gaat er mooi van glimmen, zitten lekker in hun vel, snel herstel na een flinke training, ze blijven er mooi vol van uitzien.
Minpunten: de prijs
|
Totaal 8,6
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 5 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: audrey
1 paarden/pony's
02-08-2010
|
Beoordeling: Fijn te voeren na het rijden.
Pony vind het zo lekker, dat ze tot haar oren onder zit.
Gaat er goed van lopen, en ziet er goed uit.
Pluspunten: pony ziet er goed uit
Minpunten: geen minpunten ingevoerd
|
Totaal 9
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: Welsh
2 paarden/pony's
06-07-2010
|
Beoordeling: Mijn paarden vinden slobber minder lekker als het te nat is. Tip:
Maak het iets droger aan dan aangegeven staat, het water moet er niet in staan.
Pluspunten: Lijnzaad, smakelijk (mits niet te nat aangemaakt), paard gaat er mooi van glanzen, slobber is direct te voeren nadat er warm water bij gedaan is (hoeft niet te wellen)
Minpunten: er zit vrij veel suiker in, dat is jammer!
vrij duur
|
Totaal 9,8
|
Geur 10 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 10 |
Prijs/kwaliteit 9 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: Rowan
1 paarden/pony's
08-06-2010
|
Beoordeling: Slobber die makkelijk aan te maken is.
Paard lust geen enkele andere slobber behalve deze.
Pluspunten: Ruikt gedroogd lekker.
Fijne verhoudingen met ingredienten
Minpunten: Geen
|
Totaal 8,8
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 9 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: melissa
4 paarden/pony's
07-06-2010
|
Beoordeling: al onze paarden vinden het heerlijk!!
Pluspunten: dat er lijnzaad in zit!
Minpunten: zit haver in wat minder geschikt voor paarden met haver allergie!
minder geschikt als compleet voer ivm mijn oude draver's merrie van 30jr, heb ik het ongv 2mnd als volledig voer gegeven in combi met hartog lucerne,ben daar maar gauw mee gestopt ze werdt echt broodmager!!ik vindt het minder geschikt als volledig voer"kan wel als tussen doortje gegeven worden!
|
Totaal 8,6
|
Geur 7 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 9 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: Shula
2 paarden/pony's
10-05-2010
|
Beoordeling: De slobber ruikt lekker, ziet er aantrekkelijk uit en is makkelijk te bereiden.
Pluspunten: Makkelijk te bereiden en de paarden zijn er dol op!
Minpunten: Eigenlijk weet ik deze niet.
|
Totaal 8,2
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 8 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 8 |
Beoordeling: marissa
1 paarden/pony's
10-05-2010
|
Beoordeling: Ik heb deze winter voor het eerst slobber gevoerd. Mijn paard is niet zo n krachtvoer eter maar dit was zo op.Als het koud weer was deed ik het met warm water aanmaken dan vond ze het nog lekkerder.
Pluspunten: Heel smakkelijk en ziet er lekker uit
Minpunten: vind het wel duur
|
Totaal 9,8
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 10 |
Prijs/kwaliteit 10 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: linda slooten
1 paarden/pony's
10-05-2010
|
Beoordeling: Wat ik het fijne vind is dat het een lekkere dikke slobber is. Door het stevige knoeien ze er niet zo mee. Een nadeel vind ik dat het in zo'n grote zak zit en daardoor moest ik nog wel eens wat weggooien. Dus jammer dat het niet in zakken van bv 7,5 kilo zit.
Pluspunten: wordt een stevige pap.
Minpunten: te grote zakken
|
Totaal 8,4
|
Geur 6 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: Annoushka
2 paarden/pony's
06-05-2010
|
Beoordeling: Mijn paarden vinden het super lekker, worden er niet extreem drukker van.
Eerst had ik slobber van een ander merk maar daar reageerde hij zo extreem op dat ik alle hoeken zag, kortom, dit product is super.
Pluspunten: Ruik vermogen, smaak, niet veel suikers
Minpunten: geen
|
Totaal 8
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 9 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 6 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: rachel
1 paarden/pony's
16-04-2010
|
Beoordeling: Wanneer ze door heeft dat ze slobber krijgt staat ze te trappelen van ongeduld. Ze kreeg eerder slobber van een ander merk maar was daar minder gebrand op dan deze. Vind hem zelf ook fijner ruiken
Pluspunten: compleet voeder, goed gemengt, fijne geur
Minpunten: geen minpunten ingevoerd
|
Totaal 8,4
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 9 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: annemieke
1 paarden/pony's
29-03-2010
|
Beoordeling: Mijn paard kan niet wachten tot het klaar is, komt bjna over z'n staldeur haha
Pluspunten: samelijk, eten het graag, paard ziet er super uit!
Minpunten: geen
|
Totaal 8,6
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 9 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: Linda
2 paarden/pony's
29-03-2010
|
Beoordeling: Mijn paarden smullen van dit voer.
Als ik aan kom met de emmers kunnen ze al haast niet wachten tot ze mogen eten.
Pluspunten: zeer smakelijk
Minpunten: geen minpunten
|
Totaal 9,8
|
Geur 10 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 10 |
Prijs/kwaliteit 9 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: Cindy
6 paarden/pony's
29-03-2010
|
Beoordeling: Deze slobber is niet meer weg te denken uit de voerkamer van mijn stal. De paarden zijn er helemaal gek van en staan al te rammelen aan de staldeur als ze weten dat ik het ga klaar maken. Het product leent zich prima voor als extra opkikker na zware arbeid of voor een paard wat moet aansterken na bijvoorbeeld ziekte. Ook als er medicatie en/of supplementen toegediend moeten worden is dat makkelijk toedienen door het toe te voegen aan deze slobber.
Pluspunten: Erg smakelijk product met veel lijnzaad.
Minpunten: Geen.
|
Totaal 9,4
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 9 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: saskia
1 paarden/pony's
24-03-2010
|
Beoordeling: heerlijke snack als beloning na het werk.
Pluspunten: geen dikmaker, en veel lijnzaad erin
Minpunten: geen
|
Totaal 9
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 10 |
Prijs/kwaliteit 7 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: hpo
1 paarden/pony's
22-03-2010
|
Beoordeling: Ruikt erg goed met veel lijnzaad. Wordt erg goed gegeten en is ideaal om supplement toe te dienen
Pluspunten: geur
Minpunten: geen
|
Totaal 9,4
|
Geur 10 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: Nienke
1 paarden/pony's
19-03-2010
|
Beoordeling: Paard vindt de slobber erg lekker. Hij krijgt het als extraatje, 2 keer in de week.
Pluspunten: Ruikt goed, ziet er smakelijk uit.
Minpunten: Nog niet kunnen ontdekken tot nu toe.
|
Totaal 8
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 8 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 7 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: **Angel**
1 paarden/pony's
18-03-2010
|
Beoordeling: Ze geniet hiervan, zonder veel te veel energie te krijgen
Pluspunten: lijkt lekker en voedzaam
Minpunten: geen
|
Totaal 7,6
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 8 |
Uiterlijk 7 |
Prijs/kwaliteit 7 |
Uitstraling 8 |
Beoordeling: Ineke
3 paarden/pony's
18-03-2010
|
Beoordeling: De paarden en de pony zijn er gek op.
Ik geef het als beloning na het werken.
een dikke 8 van mij..
Pluspunten: De paarden nemen het makkelijker op dan brok. Omdat het smakelijker is dan de brok.
Minpunten: Het wordt een grote smeer boel..
|
Totaal 8,2
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 9 |
Uiterlijk 9 |
Prijs/kwaliteit 7 |
Uitstraling 8 |
Beoordeling: E. de Vries
1 paarden/pony's
03-03-2010
|
Beoordeling: Goede slobber met lijnzaad. Zeker op koude dagen een smakelijke "maaltijd" na het rijden. Voor het rijden klaarmaken met (kokend)heet water en laten wellen, dan na het rijden nog even papperiger maken met lauw-warm water en smullen maar! Zeker ook prettig om te geven aan zieke paarden of paarden die medicijnen moeten krijgen maar moeilijk toe te dienen zijn!
Pluspunten: Ruikt lekker, zit lijnzaad in welke goed zijn voor vacht en darmen. Smakkt kennelijk erg lekker!
Minpunten: Heb ik nog niet kunnen ontdekken...
|
Totaal 7,6
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 8 |
Uiterlijk 7 |
Prijs/kwaliteit 7 |
Uitstraling 8 |
Beoordeling: D. Feijts
4 paarden/pony's
21-12-2009
|
Beoordeling: omdat ik dit gewoon echt een super product vindt en mijn paardjes hier geen genoeg van kunnen krijgen
Pluspunten: als men een keer een ziek paard heeft dit een makkelijk product is voor medicijnen onder te mengen en na een koliek dit toch wel het veiligere voer is. Tevens onze oude ruin van 27 dit alleen maar krijgt te eten (vanwege zijn tanden) en er gewoon echt toppie uitziet
Minpunten: knoeiboel maar dat is geen echt extreem minpunt
|
Totaal 7,8
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 8 |
Uiterlijk 7 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 8 |
Beoordeling: suus
1 paarden/pony's
20-12-2009
|
Beoordeling: paard vind het heerlijk!En ziet er top uit
Pluspunten: ruikt goed,zeer smakelijk(voor het paard dan)
Minpunten: geen
|
Totaal 8,4
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 9 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: Sanne
2 paarden/pony's
16-12-2009
|
Beoordeling: Ik gebruik deze slobber als extraatje, bijvoorbeeld na zware trainingen. Mijn paarden zijn er gek op.
Pluspunten: Smakelijk, kant en klaar en toch veelzijdig, goede verhoudingen voedingsstoffen en mineralen.
Minpunten: Helaas weten veel mensen nog steeds niet hoe je slobber moet klaarmaken en gieten er wat koud water bij. Maar het meeste haal je uit slobber door ruim kokend water op de slobber te gieten (2,5 liter voor 2 voerscheppen droge slobber) en deze een uurtje te laten afkoelen. Dan worden de zemelen pas goed slijmerig en werken ze optimaal in in het spijsverteringssysteem.
|
Totaal 9
|
Geur 9 |
Smakelijkheid 10 |
Uiterlijk 8 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 10 |
Beoordeling: anja walravens
2 paarden/pony's
14-12-2009
|
Beoordeling: mijn paard is een echte alleseter, maar dit lustte hij absoluut niet en zo waren er nog vele bij ons op stal
Minpunten: niet smakelijk, duur
|
Totaal 3,2
|
Geur 4 |
Smakelijkheid 2 |
Uiterlijk 3 |
Prijs/kwaliteit 3 |
Uitstraling 4 |
Beoordeling: D. Westerink
1 paarden/pony's
22-11-2009
|
Beoordeling: Mijn paard krijgt eenmaal daags Pavo slobber, vermengt met suplementen, naast zijn normale voerbeurten.
Pluspunten: Hoge kwaliteit slobber, mijn paard eet het zeer graag en heeft een uitstekende conditie.
Minpunten: Geen.
|
Totaal 7,6
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 8 |
Uiterlijk 6 |
Prijs/kwaliteit 7 |
Uitstraling 9 |
Beoordeling: CMJH
4 paarden/pony's
04-10-2009
|
Beoordeling: Ik vind ook dit een super product van pavo. Mijn paarden vinden dit product erg lekker. De geur is goed, en de paarden vinden het heerlijk! Goed product dus!
|
Totaal 8
|
Geur 8 |
Smakelijkheid 9 |
Uiterlijk 7 |
Prijs/kwaliteit 8 |
Uitstraling 8 |